Αγαπητέ κύριε Χριστάκη,

Η Δ/ντρια, ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μαθητές του ΓΕΛ Ζαχάρως, σας ευχαριστούμε θερμά γιατί προσφέρατε τα έσοδα από την πώληση του βιβλίου σας «Ιστορίες και αναμνήσεις από τη Ζαχάρω», (εκδόσεις Βιβλιοπανόραμα, Ιούλιος 2018), προκειμένου να ενισχυθεί η υλικοτεχνική υποδομή του σχολείου μας. Η αγορά δύο φορητών υπολογιστών (LENOVO Laptop Ideapad 330-15AST 15.6”/ AMD A4-9125/ 4GB/ 128GB SSD), ενός προβολικού μηχανήματος ( Projector Epson EB-S41 3LCD) και επικουρικού υλικού (2 τροχήλατες βάσεις Projector/Laptop Trolley Logilink) θα συμβάλει ουσιαστικά στην εφαρμογή σύγχρονων μεθόδων διδασκαλίας. Ως άνθρωπος του πνεύματος και αντιλαμβανόμενος την υπέρτατη αξία της μάθησης, μας διδάσκετε μ’  αυτή σας την πράξη, το είδος των προτεραιοτήτων που πρέπει να θέτουμε, αν θέλουμε την αληθινή πρόοδο.

Εκ μέρους της σχολικής κοινότητας

Αβραμίδη Αθηνά