Παρουσιάσεις από την εκδήλωση για την παρουσίαση και την διάχυση των αποτελεσμάτων του προγράμματος Erasmus + KA1 με τίτλο «Σχολείο δημιουργικότητας και ανοικτής επικοινωνίας».

Την Πέμπτη 10 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 8.00 μ.μ. πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στο Αμφιθέατρο του 1ου Δημοτικού Σχολείου Ζαχάρως εκδήλωση για την παρουσίαση και την διάχυση των αποτελεσμάτων του προγράμματος Erasmus + KA1 με τίτλο «Σχολείο δημιουργικότητας και ανοικτής επικοινωνίας».

Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης παρουσιάστηκαν τόσο τα βασικά χαρακτηριστικά και οι στόχοι του προγράμματος όσο και τα κυριότερα σημεία από κάθε μια κινητικότητα ξεχωριστά. Ακολούθησε συζήτηση με τους παρευρισκόμενους και διαδραστικές δραστηριότητες.

Παρουσιάσεις εκδήλωσης :